fbpx

Czym jest folia PPF?

Folia PPF, a dokładniej Paint Protection Film, to innowacyjna forma zabezpieczenia lakieru samochodowego i nie tylko. Jej główną funkcją jest zapewnienie ochrony przed rysami, odpryskami czy owadami. Folia nie tylko chroni przed promieniami UV, które powodują matowienie i blaknięcie lakieru, ale również pozwala na utrzymanie wartości samochodu, co jest istotne przy ewentualnej odsprzedaży.

Ponadto, istnieją również folie PPF pozwalające uzyskać efekt matu bądź zmianę koloru samochodu bez utraty ochrony lakieru.

Dzięki swojej elastyczności i odporności na różnego rodzaju czynniki, folia PPF stanowi doskonałą inwestycję dla każdego, kto dba o estetykę i wartość swojego pojazdu.

folie ppf

Zalety folii PPF

  • Ochrona lakieru

    Folia PPF stanowi niezawodną barierę ochronną między lakierem a szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.Chroni przed rysami, odpryskami i uszkodzeniami wynikającymi z codziennego użytkowania.

  • Niewidoczna ochrona

    Folie PPF zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były praktycznie nie widoczne na powierzchni samochodu. To oznacza, że możesz cieszyć się pełną ochroną samochodu, nie rezygnując z estetyki i elegancji swojego auta.

  • Utrzymanie wartości pojazdu

    Aplikacja folii PPF to inwestycja w dłuższą żywotność lakieru, a co za tym idzie zwiększenie atrakcyjności samochodu przy odsprzedaży.

Czas realizacji:

Zależny od zakresu usługi

Masz pytanie?

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszej ofercie, skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością rozwiejemy Twoje wątpliwości.