fbpx

Powłoka ceramiczna

Powłoka ceramiczna to specjalny preparat, który aplikuje się na lakier w celu utworzenia dodatkowej warstwy ochronnej.  „Ceramika” wiąże się z lakierem, tworząc bardzo twardą i trwałą warstwę. Dzięki temu staje się on bardziej szklisty, odporniejszy na zarysowania oraz wpływ czynników atmosferycznych. Zabezpieczony lakier staje się również mniej podatny na działanie soli drogowej czy na plamy po ptasich odchodach.

Powłoka ponad to, że skutecznie chroni lakier Twojego samochodu, powoduje, że lakier się błyszczy i łatwiej utrzymać go w czystości.

Od 600 PLN* brutto

Zależnie od budżetu oraz wymagań stosujemy powłoki o trwałości o 1 do 5 lat.

powłoka ceramiczna trójmiasto
woskowanie samochodu

Woskowanie

Woskowanie lakieru to najbardziej podstawowa metoda zabezpieczania lakieru. Wosk wydobywa głębie koloru a także nadaje połysk lakieru. Po aplikacji samochód łatwiej się myje i nie przyciąga tak łatwo zabrudzeń. W naszym studio pracujemy na woskach naturalnych, syntetycznych i hybrydowych, które dobieramy odpowiednio do samochodu i potrzeb Klienta.

Trwałość wosku na lakierze wynosi od 1 do 9 miesięcy, zależnie od użytego wosku.

Od 400 PLN brutto

Zabezpieczenie i czyszczenie wnętrza

Wnętrze samochodu jest równie ważne, co lakier. Spędzając wiele czasu w aucie powinniśmy zwracać szczególną uwagę na zabezpieczenie wnętrza, aby niestraszne mu były kolejne lata eksploatacji.

Oferujemy nie tylko szczegółowe czyszczenie wnętrza samochodu – w tym elementów plastikowych – ale również pranie tapicerki, a także czyszczenie i zabezpieczanie skór.

Od 300 PLN brutto